Нове опитування в MISTO: Який транспорт обираєте?
Сьогодні, 11 квітня, у мобільному додатку MISTO розпочинається нове опитування на тему «Логістика транспорту. Який вид транспорту ви найчастіше обираєте зараз?».
Про це повідомила Одеська міська рада.
Ви можете відзначити свій улюблений вид транспорту протягом наступних семи днів – до 18 квітня включно.
Щоб взяти участь в опитуванні, потрібно завантажити мобільний додаток MISTO та перейти до розділу «Електронна демократія» у вкладці «Опитування».
Нагадаємо, раніше одеситів запитували про розвиток інклюзивного середовища в місті.




